+420 776 099 543     radakucera@seznam.cz

Malíři pokojů Praha 9 a blízké okolí

Malování pokojů

Malování pokojů Praha

Malování pokojů je v dnešní době hrůzou skoro každého z nás. Každý si říká, jak nejlépe, rychle a hlavně bez problémů vymalovat pokoj nebo kteroukoliv jinou část místnosti ve svém bytě. Tušíte, po jaké době by se správně mělo opět provést malování pokojů? Naše firma Radek Kučera – Malíři Praha 9 Vám poradí a předvede, jak je v dnešní době důležité dbát na rozvržení celé práce při malování pokojů. Naši zaměstnanci jsou samozřejmě vyučeni v oboru malíř a lakýrník.

 

Malování pokojů po dvou nebo čtyřech letech?

Každý z Vás si určitě klade někdy otázku, kdy bych měl opět vymalovat svůj pokoj či celý byt. Nebo jste firma a říkáte si, kdy bychom měli z hygienických důvodů vymalovat veškeré naše prostory? Z hygienických důvodů bychom měli všichni maximálně do čtyř let provést malování pokojů nebo firemních místností. Nemocnice, hotely nebo restaurační zařízení jsou na tom ještě hůře než klasické domácnosti a firmy. Správně by měli dle dnešních norem provést malování pokojů a veškerých místností maximálně po dvou letech.

Ať jste firma nebo domácnost, každý má určitě rád čisté prostředí v kterém se cítí dobře. Proto můžeme doporučit, abyste malování pokojů prováděli po dvou letech. Rádi Vám při malování pokojů pomůžeme a ukážeme, že právě my jsme při malování pokojů tou správnou volbou.