+420 776 099 543     radakucera@seznam.cz

Malíři pokojů Praha 9 a blízké okolí

Chci přidat recenzi

Reference

Hodnocení některých našich klientů, převzatá ze stránek Google:

 

Spokojenost veliká - kvalita, pečlivost, ochota a profesionalita. Firmu pana Kučery doporučuji, ta nadšená předchozí hodnocení zde nejsou přehnaná.
j

jana chrdlova

 

Skvěle a rychle odvedená práce. Pan Kučera nám společně s kolegou za 3 dny velmi dobře a profesionálně vymaloval 2/3 našeho bytu. Zejména kuchyň byla opravdu v dost dezolatnim stavu a teď vypadá jako nová, stejně jako oba radiátory. Zkrátka řemeslník jak má být.
P

Petr Cabejšek

 

S panem Radkem Kučerou velká spokojenost. Kvalitně odvedená práce. Každý požadavek splněn. Je vidět, že rozumí své práci a jeho práce ho baví. Domluva termínu malování a oprav velmi rychlá, vždy se přizpůsobil našim možnostem a dodržel časový harmonogram.
Pana Radka můžu jen a jen doporučit.
I

Iva Kristofova

 

Maximální spokojenost, skvělá práce. Profesionální a přátelské jednání. Příjemná změna po předchozích zkušenostech s jinými řemeslníky. Pana Kučeru můžeme s klidným svědomím jen doporučit.
O

Olina Rozsivalova

 

Pan Kučera přizpůsobil termín našim možnostem. Byl rychlý a velice precizní. Udělal nám mnoho oprav a dodělávek nad rámec běžného malování. Celý byt byl hotov ve dvou dnech. Zase po čase řemeslník, který stojí za doporučení. Cena příznivá.
T

Tomáš Cetnar

 

Jsem rád, že mi menší rekonstrukci a malování pokojů provedl sám majitel. Chování na úrovni, samostatná příprava a úklid. Mohu jen doporučit a děkuji p. Kučerovi. L.
L

Ladislav Nový

 

Přejít na všechny reference