+420 776 099 543     radakucera@seznam.cz

Malíři pokojů Praha 9 a blízké okolí

O nás

Malování pokojů – malířské práce, lakýrnické práce a stavební práce realizuji od roku 1996. Já osobně a naši zaměstnanci mají za sebou mnoholeté zkušenosti. Nejsme velká firma, která má deset a více zaměstnanců. Jsem fyzická osoba podnikající a ke každé práci při malování pokojů přistupuji velmi svědomitě a důkladně!

Malířské práce – malování pokojů jsou pro mě vším a nemohu si dovolit provést u žádného zákazníka špatně odvedenou práci! Zakázky většinou získávám od referenčních zákazníků, kterým jsem prováděl malířské práce a jiné stavební práce.

Naše firma Malíři Praha 9 – Radek Kučera Vám provede kvalitní práci od samého zahájení až po finální úklid. Neváhejte nás oslovit s nezávislou poptávkou. Ihned se Vám osobně ozveme a domluvíme si s Vámi osobní setkání. Na základě osobního setkání si prohlédneme Vámi požadovanou rekonstrukci zakázky a vyčíslíme Vám kalkulaci zcela ZDARMA. Věříme, že se vzájemně dohodneme na realizaci zakázky a ceně. Jsme profesionálové a zastáváme rčení, že Náš zákazník je Náš PÁN!

Máte zájem o malířské práce – malování pokojů nebo o stavební práce? Napište nám email a my se Vám v nejbližší době ozveme.